ימי כיף וגיבוש בספא חמי טבריה

רבות מדובר על יום כיף לעובדים. גיבוש, פריקת מתח ויציאה מהשגרה לצורך אגירת כוחות מחודשים הן מעלות מוכחות של ימי הכיף, שהשפעתם ניכרת לאורך חודשים רבים. קיימות אינספור מסגרות מקובלות ליום הגיבוש, אך אין משמעותי ומועיל כ יום כיף לעובדים בספא.

לרוב, המונח "ספא" מעלה מיד מחשבות על צימר רומנטי, בילוי זוגי וכוסות שמפניה. אך קיים גם עולם ספא אחר, שונה, היכול להתאים לחוויה קבוצתית. ימי גיבוש בספא בצפון, דוגמת חמי טבריה, מספקים כמות יתרונות שלא ניתן להפיק מאתרים אחרים. ראשית, ישנו האלמנט הברור של יציאה מגבולות המוכר ושבירת השגרה. הפסקת הרצף המונוטוני של עבודת היום-יום עוזרת לאגור כוחות ולשפר את טיב העבודה.

שנית, לבחירה בימי גיבוש בספא יש את הערך המוסף של תועלת בריאותית. מעינות מרפא כמו חמי טבריה ידועים בסגולות הרפואיות הייחודיות שלהם, בשל תכולת המינרלים והמלחים הגבוהה במימיהם וכן בשל חומם הגבוה של המים, הידוע כממריץ. שילוב של שהות בבריכות התרמו-מינרליות עם אחד מעשרות העיסויים המוצעים באתר מרגיעה ותורמת לחיוניות הגוף והנפש. ניתן לבחור בטיפול עיסויי ייחודי למקום, דוגמת "וואטסו" – שיאצו במים, המפיג מתחים ומשחרר אנרגיות, או טיפול שיאצו מסורתי הנעשה בלבוש מלא ומעודד שקט פנימי ומיקוד.

יתרון שלישי הוא יצירת אינטימיות שאינה אפשרית במסגרת יום העבודה הרגיל. המעבר מסביבת המשרד הרשמית, מעניבה לטי-שירט, מביא איתו מעבר לפתיחות ושיתוף בין חברי הצוות. להסרת הרשמיות יש השפעה פסיכולוגית המעוררת שיפור במורל ובגיבוש העובדים. השינוי במנטליות נשאר גם לאחר החזרה לשגרה, ומעודד פעילות עובדים איכותית יותר. שהיה יחדיו בסביבה מרגיעה כמו מעינות המרפא בחמי טבריה מעודדת גיבוש ויצירת מערכות יחסים המתרגמות לעבודה זורמת ותפקוד איכותי יותר במשרד. צוות קרוב ומאוחד הוא צוות היודע לפעול היטב.

בחמי טבריה תמצאו צוות מקצועי המתמחה בבניית ימי גיבוש ואירועים חוויתיים בכל קנה מידה. הם יסייעו בבניית תכנית ייחודית המותאמת באופן אישי לרצונות ולצרכים האישיים, וילוו אתכם לאורך האירוע, על מנת לספק לכם חוויה יוצאת מן הכלל. הצוות המקצועי והמנוסה של חמי טבריה ידאג לאווירה חיובית ומרגיעה בזמן שהותכם, ויענה על כל צורך הכלול במסגרת יום כיף לעובדים.

הכניסה לאתר חמי טבריה כוללת גישה למיטב המתקנים המוצעים, וביניהם בריכות תרמו-מינרליות עם זרמי בועות אוויר, ג'קוזי מרווח ומפנק, וסאונה יבשה. ניתן לשלב את השהות במתחם עם ארוחה מענגת באתר. יתרה מכך, ימי גיבוש וכיף בחמי טבריה לא צריכים בהכרח להסתיים כעבור מספר שעות בודדות. מלון רימונים מינרל טבריה נמצא בסמוך לאתר ומציע אפשרויות לינה מפנקות להשלמת חווית הספא, עם חדרים המשקיפים לנופי הכנרת ואולמות אירועים וכנסים, להמשך גיבוש מוצלח.

ניתן ליצור קשר עם ספא חמי טבריה בטלפון 04-6728580 או באמצעות מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת